Spy Phone App İçin:

Android

iOS

Hesabınızı oluştururken tüm Telefon takip programi - Casus Telefon - Dedektif - Spy phone kullanıcılarının Kullanıcı Yasal Anlaşması ile birlikte bu sayfadaki tüm şartları kabul etmeniz gerek.

Hizmet Koşulları

''Biz'' ve 'bizim''terimi ile bu sitenin ve mobil yazılımın operatörleri kastedilmektedir. ''Siz'' ise mobil yazılıma kaydolan veya yazılımı kullanan kişiye işaret etmektedir.


Casus telefon - Bu siteye giriş yaparak veya yazılımı yükleyerek, çalıştırarak veya yazılımı kullanarak (Android Uygulaması), kullanım şartlarını kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Bu kullanım şartları değişebilir. Değişikliklerden sonra siteyi veya yazılımı (Android Uygulaması) kullanmaya devam ederseniz, değişiklikleri kabul ediyorsunuz. Lütfen değişiklikler konusunda bu koşulları göz önünde bulundurun.


Bazı ülkelerde, size ait olmayan veya yetkiniz olmayan bir cep telefonuna izleme yazılımı yüklemeniz yasaktır. Ülkesindeki tüm kanunlara uymak son kullanıcının sorumluluğudur. Casus telefon - Cell tracker uygulamasını indirerek hizmet koşullarımızı kabul etmiş oluyorsunuz:

-> Lütfen bu yazılımı indirmeden önce tüm ilgili kanunları kontrol edin.
-> Casus telefon - Spy phone tespit edilmemek üzere tasarlanmamıştır. İzlediğiniz kişiyi bilgilendirmek zorundasınız. Bu casus yazılımı, ebeveynlerin çocuklarını kontrol edebilmesi veya işverenlerin çalışanlarının yaptıklarını görebilmesi için geliştirilmiştir.
-> Bu uygulamayı yalnızca size ait bir cihazda veya sahibinden yazılı izin aldığınız bir cihazda yükleyebilirsiniz. Bu uygulamayı yüklediğiniz cihazı kullanan herkesi, internet ve telefon etkinliklerinin izlenerek arşivlendiğini bildirmeniz gerek. .


Yukarıda belirtilen Kullanım Şartlarını çiğneyen kişilerin hesaplarını silme ve mevcut kanunlara uygun olarak ilgili taraflara bilgi sağlama hakkına haiziz. Uygulama ile toplanan tüm veri, mahkemede kullanılamaz.


Müşterilerimizin veritabanları konusunda tam gizlilik ve mahremiyet politikasını destekliyoruz. Müşterilerimizin bilgilerini, ''spammer''lara veya ürü ve hizmet reklamı yapmak isteyen kişilere asla ermedik ve vermeyiz. Uygulamamız, başarılı bir şekilde çalışması için gereken dışında ek hiçbir bilgi toplamaz. Verileriniz güvenli ellerde. Kaydolurken kullandığınız e-mail adresine önemli notlar gönderebiliriz (nadiren olacak).Abonelikten çıkarsanız, e-mail almayacaksınız. Uygulamayı telefona yükleyerek telefondan veri toplanmasını ve sunucularımıza gönderilmesini kabul ediyorsunuz. Bu veriyi, yalnızca kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yaparak görebilirsiniz. Şifre veya kredi kartı numaraları gibi verileri toplamıyoruz.


Lütfen fikrinizi değiştirdiğiniz takdirde para iadesi yapmayacağımızı unutmayın. Yazılımımız konusunda teknik sıkıntılar yaşıyorsanız, lütfen bize e-mail gönderin ve bu sıkıntıları aşmada/çözmede birlikte çalışalım. Sizi tatmin eden bir çözüm bulamazsak ve yazılım hatalıysa, para iadesi yapacağız. Bu uygulamayı aldığınız durum sebebiyle para iadesi yapmayacağız ve izlenecek cihaza sınırsız fiziksel erişiminiz olmayacak.


Yazılım performansı, güvenilirliği veya belli görevlere uygunluğu için garanti sunmuyoruz. Casus telefon - Phone tracker ayrıca ürün, site ve içeriği ile özelliklerinin kesintisiz veya hatasız çalışacağını ya da ürün performansının tüm telefon modellerinde en iyi olacağını garanti etmez. Sonuçlar, cihazın teknik özelliklerine göre değişebilir. Android için ürünü 3 gün ücretsiz deneyebilir ve size uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz. Her hâlükârda, yazılımımızın kullanımından kaynaklanabilecek veri kaybı veya (finansal, fiziksel, duygusal ve diğer türde) zarardan sorumlu değiliz.


Telefon takip programi - Mobile tracker yazılım ve tüm fikri mülkiyet hakları (patent ve telif hakları), sadece Cad-Design şirketine aittir. Yazılımı satın alarak sınırlı, özel olmayan ve geri alınabilir lisans hakkı garantisine sahip oluyorsunuz. Yazılım, sadece makine ile okunan, nesne kodlu biçimde kullanılabilir. Bu lisans, size mülkiyet hakkı veya yazılımla ilgili yasal hisse hakkı vermez. Bu yazılımın kaynak kodunu kopyalayamaz, uyarlayamaz, tercüme edemez, kaynak koda dönüştüremez, sökemez, çıkaramazsınız ve bu yazılımı değiştiremez veya yan ürününü oluşturamazsınız.


Google, Android, Samsung, Whatsapp, Facebook, Skype, Viber, Line markaları bize ait değildir. Tek markamız Casus Telefon Uygulaması'dır.