Spy Phone App İçin:

Android

iOS

Casus Telefon Özellikleri - Spy phone


Telefon için gerekenlerBu uygulama için 2.3 – GINGERBREAD'den yüksek bir Android versiyonu veya iPhone/iPad iOS'un 6.x versiyonundan yüksek iPhone/iPad gerekmektedir.

Casus Telefon Yükle - Spy phoneÖncelikle, uygulamayı yükleyebilmek için akıllı telefon sahibi olmalısınız. Yükledikten sonra telefonunuzu kaydetmek için uygulamayı çalıştırmalısınız. Bunun için e-mail ve şifrenizi girmeniz gerek. Telefonu kaydetmek için ise internet bağlantısı gerekli. E-mail adresiniz ve şifreniz, sunucumuza kaydedilecek ve web sitemize giriş yapabilmek için onları kullanmanız gerekecek. Telefon daha önce kaydedilmişse, e-mail kısmı daha önceki yüklemedeki e-mail ile doldurulacak. Giriş bilgilerinizi girdikten sonra bu telefon için ismi girmelisiniz. Daha sonra uygulama, akıllı telefonunuza yüklenecek ve kayıtları sunucumuza gönderecek (telefonda internet bağlantısı varsa). Birkaç saat içinde Casus telefon - Mobile tracker web sitesine giriş yaparak kayıtları görebilirsiniz.

Kayıtları GöndermeTelefon takip programi - Phone Tracker uygulamasıyla sunucumuza kayıt göndermek için akıllı telefonunuzun internetini etkinleştirmeniz gerek. Uygulamamız, kayıtları düzenli bir şekilde sunucumuza yollamaya çalışacak ancak internet bağlantısı yoksa kayıtlar kaybolmayacak. Kayıtlar Casus telefon - Spy phone sunucusundan ne zaman bir Internet bağlantısı üzerinde gönderilir.

MMS/SMS kayıtlarıCasus telefon uygulama, SMS ve MMS mesajları için varsayılan uygulamayı kullanarak gönderilen ve alınan MMS ve SMS'leri kaydetmektedir. MMS/SMS gönderildiğinde/alındığında, (uygulamayı yüklediğiniz telefon için) GPS konumunu göreceksiniz. Giden telefon numarası, telefondaki kişilerle birleştirilecek. Bu uygulama ile SMS ve MMS metinleri kaydedilir. MMS için ekli resimler de kaydedilir ve bu resmi görebilir veya indirebilirsiniz.

Telefon kayıtlarıПUygulama, gelen ve giden telefon aramalarını izleyecek. Arayan kişinin adı ve arama süresi kaydedilir. Ayrıca Android telefonlarda aramayı dinleyebilirsiniz. Deneme döneminde 3 ücretsiz telefon aramasını kaydedebilirsiniz. Tam abonelikle ise tüm aramaları kaydedebilirsiniz (Sadece Android için geçerli!).

GPS kayıtlarıHer arama, SMS ve sistem kaydı için GPS kayıtları alınmaktadır. Bunlar düzenli olarak da kaydedilebilir- bu tür GPS kayıtları için web siteye tam erişiminiz olacak. Kayıtların doğru olması için GPS özelliğini (ve GPS sinyalini) etkin kılmanız veya en azından Wi-Fi ya da Mobile Network özelliklerini aktifleştirmeniz gerekmektedir. Wi-fi veya Mobile Network kullanırken GPS koordinatları çok doğru olmayabilir.

Tarayıcı KayıtlarıTelefon takip programi, tarayıcı uygulamasını da izlemektedir. Tarayıcıya girilen ana domain adı ve tarih kaydedilecek. Varsayılan Android tarayıcısını, S-tarayıcısını (Galaxy S5 tarayıcı), Chrome (Android için) ve Safari tarayıcısını (iPhone / iPad için) destekliyoruz.

WhatsappTelefonunuzda ROOT erişimi olmadan Whatsapp mesajlarını almayı başardık. Bu süreci tamamlamak için telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayarak bir komutu çalıştırmanız gerekecek.

Diğer sosyal medya uygulamalarıCasus telefon uygulama, farklı sosyal medya ve iletişim uygulamalarından mesajları alabilir. Facebook, Viber, Skype, Line, Snapchat, Hangouts, Twitter, Kik ve Tango mesajları için hedef telefonu ROOT yapmanız gerek (Android cihazları için). Root erişimi olmadan uygulamamız bu dosyalara ulaşamaz.

Çevreler – çevre ses kaydıCasus Telefon versiyon yedi (Android) ve iOS versiyon bir ile hedef telefona SMS göndererek çevrenizi kaydedebilirsiniz. Bu özelliği, aboneliğinize arama kaydı ve çevreler özelliğini dâhil ettiyseniz kullanabilirsiniz.

SMS komutları- Canlı kontrolSMS komutlarıyla Android işletim sistemini çalıştıran hedef telefonda interneti başlatabilir ve yeniden başlatabilir, interneti durdurabilir, GPS'i yeniden başlatabilir, ayarları yeniden başlatabilir, Wi-Fi'yi yeniden başlatabilir, Wi-Fi'yi başlatabilir, Wi-Fi'yi başlatabilir, resim çekebilir, cephe resmi çekebilir, kişileri listeleyebilir ve uygulamaları listeleyebilirsiniz. Mesajlar, ebeveyn kontrol çözümü olarak veya kaybolduğu ya da çalındığı takdirde telefonu kurtarmak için geliştirilmiştir. Lütfen SMS komutlarını sadece bu amaçlarla kullanın.

Bu komutların tasarlandıkları amaçlar dışında kullanılması hâlinde hiçbir sorumluluk almıyoruz.

Sistem kayıtlarıDedektif , kapama veya açma kayıtlarını takip eder. Ayrıca titreşime geçirme veya sessize alma gibi telefon zil kayıtlarını da kaydeder. SIM kartının ne zaman değiştirildiğini de görebilirsiniz.

Kayıtların AyarlanmasıSitemizdeki hesap menüsünde farklı ayar seçenekleri mevcut. GPS ve Tarayıcı kayıtlarını etkisizleştirebilecek ve GPS kayıtları zaman aralığı ile sunucuya veri gönderme zaman aralığını düzenleyebileceksiniz.

MaliyetUygulama, ücretsiz indirilebilir. Herkes uygulamayı web sitemizden indirebilir. Uygulamayı yüklediğinizde kayıtlar ücretsiz olarak web siteye gönderilecek. Android OS için önce web siteye giriş yapmanız gerek, üç gün sonra tüm kayıtlara ücretsiz ulaşabilirsiniz. Uygulamadan memnun kalırsanız, deneme döneminden sonra ödeme yaparak web sitedeki tüm kayıtlara erişim kazanabilirsiniz. Daha uzun süre için kaydolursanız, (yılda %50'ye varan) indirimler kazanabilirsiniz. Birden çok telefon kaydetmek isterseniz de (on ve daha fazla telefon için %50'ye varan) indirim kazanacaksınız. Bir aylık abonelik için temel ücret $10.00. Arama kaydetme özelliği veya çevreyi kaydetme özelliğini de istiyorsanız, ayda $20.00 ödemeniz gerekecek. Tüm indirimlerle beraber on telefonu yılda sadece $200.00 karşılığında kaydettirebilirsiniz.